Skip Navigation

O Firmie

Dzień dobry Państwu!
Dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą. Jesteśmy całkowicie polskim przedsiębiorstwem o wieloletniej tradycji. Od początku naszej działalności, aż po dzień dzisiejszy przyświecają nam te same wartości. Dbamy o to, aby każdy nasz klient był zawsze w pełni usatysfakcjonowany z wyrobów firmy VAN.

Przedsiębiorstwo VAN zajmuje się produkcją artykułów chemii gospodarczej i kosmetyków. Do produkcji stosujemy surowce od najlepszych dostawców. Ideą przyświecającą przy tworzeniu i rozwoju naszej firmy jest produkcja wyjątkowych produktów, które ułatwią utrzymanie higieny i czystości zarówno w domu jak i w zakładach pracy. Misję tą wypełniamy od 1982 roku rozszerzając zarówno asortyment oferowanych wyrobów, jak również sieć dystrybucji zarówno na rynek krajowy, jak i międzynarodowy. Dostarczamy nasze produkty na teren Republiki Czeskiej, Słowacji, Litwy, Estonii, Rumunii i Węgier. Każdy z naszych wyrobów posiada stosowne atesty, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo i skuteczność ich stosowania.

Nazwa i graficzne logo firmy "VAN" związane jest odmianą tureckiego kota VAN mieszkającego we wschodniej Turcji przy granicy z Irakiem i Iranem. VAN-y są spokojne i inteligentne, a wyróżnia je dodatkowo całkiem osobliwa dla kociego gatunku słabość do kąpieli i pływania. Inną cechą szczególną są oczy - jedno żółte a drugie niebieskie. Tak więc nazwa ta nie została wybrana w sposób przypadkowy. Powszechnie kot kojarzy się z czystością.

Misja i cele, czyli do czego dążymy.

Głównymi celami jakie stawiamy sobie od początku istnienia firmy są:
- zapewnienie zróżnicowanego asortymentu środków do mycia, pielęgnacji, ochrony rąk, jak również wyrobów chemicznych ułatwiających utrzymanie czystości w domach i zakładach pracy naszych klientów.
- odpowiedzialność za zdrowie klienta i ochronę środowiska.
- budowanie zaufania i partnerskiej współpracy wśród klientów krajowych i międzynarodowych, którzy są dla nas najważniejsi – to dla nich istniejemy, a dzięki nim rozwijamy naszą działalność


Ponadto wartości, którymi się kierujemy w naszej działalności to:
- innowacyjność i otwartość na zmiany zgodnie z sugestiami klientów.
- profesjonalizm jako podstawa wszelkiej działalności gospodarczej


Nasza podstawowa zasada brzmi:

Nasz klient i jego potrzeby są dla nas najważniejsze.
O firmie Oferta Dostawa Twój koszyk Kontakt Karty charakterystyk