Blog

 • 17/11/2023 0 Komentarze
  Jak Wybrać Odpowiednią Pastę BHP do Rąk dla Twojej Branży?

  Bezpieczeństwa i higiena pracy to priorytet w różnych branżach, takich jak gastronomia, motoryzacja i budownictwo. Kluczowy jest wybór odpowiedniej pasty BHP, adekwatnie do potrzeb i wymagań pracowników. Jak zrobić to dobrze?

   

  Dowiedz się więcej
 • 17/11/2023 0 Komentarze
  Dlaczego Pasty BHP do Rąk Są Istotne w Miejscu Pracy?

  Istnieją takie gałęzie przemysłu, gdzie wymaga się stosowania nie tylko zaawansowanych technologii, ale również odpowiednich artykułów higienicznych. Jednym z nich są pasty BHP do rąk. Dlaczego są tak istotne w miejscu pracy? Tego dowiesz się w tym artykule!

   

  Dowiedz się więcej
 • 02/12/2022 0 Komentarze
  Czym się kierować wybierając środki do czyszczenia?

  Każdemu z nas z pewnością zależy, aby przestrzenie, w których się znajdujemy były czyste i zadbane. By się tak stało, konieczne jest stosowanie sprawdzonych rozwiązań w zakresie środków czystości. Na rynku jest dostępnych bardzo wiele produktów dbających o czystość wszelkiego rodzaju powierzchni. Warto jednak poznać zasady, jakimi należy się kierować, by wybrane środki i detergenty były z jednej strony bezpieczne i łatwe w użyciu, a z drugiej strony skuteczne w usuwaniu nawet najcięższych zabrudzeń.

  Dowiedz się więcej
 • 12/01/2022 0 Komentarze
  Pasty BHP - jaką wybrać?

  Wykonywanie różnego rodzaju prac w warsztacie oraz garażu nierzadko wiąże się z bardzo dużymi zabrudzeniami. Plamy oleju czy też smaru to dla mechaników samochodowych codzienność. Często pojawiającym się wówczas problemem są niedomyte ręce po skończonej pracy. Można próbować wielu środków, aby poradzić sobie z tym problemem, jednak zdecydowanie najskuteczniejsza jest pasta BHP.

  Dowiedz się więcej